دکترامیر حسین اسدی داور برنامه تلویریونی "میدون" به جمع داوران رویداد استارتاپی ورزشی "خونگی شو، ورزشی شو" پیوست.

دکتر مسعود سیرتی ، دبیر اولین رویداد استارتاپی ورزشی " خونگی شو ، ورزشی شو " از تمدید زمان این رویداد بزرگ خبر داد.

مهندس کیوان نقره کار ، کارآفرین ملی حوزه آموزش و مجری برنامه های فناوری صداسیما هم به جمع داوران رویداد استارتاپی خونگی شو، ورزشی شو پیوست 

بدون تردید بهترین راهکار برای قطع زنجیره انتقال کرونا، در خانه ماندن است. این امر ممکن است باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن و عواقب منفی ناشی از کاهش فعالیت جسمانی را دربر داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران ، امیرمحسنی مدیرعامل این سازمان گفت : سازمان ورزش شهرداری تهران به عنوان یکی از "نقش آفرینان اصلی زیست بوم نوآوری شهری" در محور زندگی هوشمند ، نقش به سزایی در این حوزه ، نشاط  و تندرستی همچنین توسعه ورزش همگانی درجامعه دارد.

‏ با صدور دستور شهردار تهران حضور کسب و کارهای دانش بنیان ، فنآورانه و استارتاپ ها با توجه به شیوع ویروس کرونا در ساختمانهای مسکونی توسط شهرداران مناطق تسهیل خواهد شد.

شرکت به‌پرداخت به‌عنوان بزرگترین PSP ایران و خاورمیانه و پانزدهمین شرکت پرداخت الکترونیک جهان، حمایت خود را از اولین رویداد استارتاپی «خونگی شو، ورزشی شو» اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، شهریار خلیلی، مدیرعامل این شرکت با بیان این مطلب، اظهار داشت: «به‌پرداخت به‌عنوان حامی برگزاری رویدادهای استارتاپی، از ظرفیت‌های گسترده خود برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد استفاده خواهد کرد.»

وی افزود: شرکت "به پرداخت" ضمن اهداء جوایز نفیس به تیم های اول تا سوم آماده همکاری آموزشی و مشاوره‌ای با تیم‌هایی است که موضوع انتخابی آن‌ها مرتبط با حوزه‌هایی همچون پرداخت الکترونیک است.»

خلیلی ادامه داد: «با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های اعمال‌شده برای برگزاری رویدادهای حضوری به‌خاطر حفظ سلامت شهروندان، رویدادهایی که به‌صورت غیرحضوری برگزاری می‌شوند، علاوه بر فراهم‌آوردن نشاط در نسل جوان جامعه، به آن‌ها کمک می‌کند تا فرصت حضور در منزل را برای شرکت‌کردن در چنین رویدادهایی مغتنم بشمارند و مهارت‌ها و توانمندی‌های خود را ارتقا دهند.»

 

وی تدبیر سازمان ورزش شهرداری تهران و اقدامات این سازمان برای حفظ و افزایش روحیه، نشاط و سلامت فردی شهروندان را قابل تقدیر خواند و بیان کرد: «به‌پرداخت از لحاظ سخت‌افزاری و زیرساختی، بزرگترین شرکت کشور در حوزه خدمات پرداخت الکترونیک محسوب می‌شود و حمایت این شرکت از این رویداد می‌تواند به برگزاری هرچه بهتر این رویداد کمک شایانی کند.»

 

مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت همچنین یادآور شد: «خدمات غیرحضوری گسترده به‌پرداخت روی بسترهای اینترنتی و موبایلی که امکان بهره‌مندی از آن در سراسر کشور وجود دارد، علاوه بر پاسخ‌گویی سریع به درخواست‌های کاربران و صرفه‌جویی در وقت و انرژی آن‌ها، ترددهای بی‌رویه شهری را کاهش داده و زمینه پیشگیری از شیوع بیماری کرونا را فراهم کرده است.»

 

خلیلی در پایان از عموم مردم درخواست کرد خدمات مربوط به کارهای بانکی و امور پرداختی خود را از مسیر‌هایی همچون اپلیکیشن «سکه» به‌پرداخت ملت پیگیری کرده و برای حفظ سلامتی خود و دیگران، در جهت تحقق کاهش تردد در مکان‌های عمومی یا لمس سطوح عمومی مانند  عابربانک‌ها یا دستگاه‌های پوز، حتی‌الامکان از انجام حضوری امور بانکی و پرداختی خودداری کنند.

 

بنابراین گزارش، علاقه‌مندان به شرکت در اولین رویداد استارتاپی «خونگی شو، ورزشی شو» می‌توانند با مراجعه به سایت www.tehranSportHome.com ایده‌های کسب‌وکاری یا محصولات اولیه خود را ثبت کنند و در این رویداد حضور پیدا کنند.

امیر محسنی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ماندن شهروندان در خانه منجر به قطع زنجیره گسترش شیوع ویروس در جامعه می شود و می تواند به کاهش مبتلایان کمک کند از همین رو باید به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.

آقای دکتر فرزاد ابراهیمی رئیس آکادمی بین­المللی اینترنت اشیاء و رئیس مرکز تعالی اینترنت اشیاء آسیا و اقیانوسیه ITU گفت: شتابدهنده تخصصی اینترنت اشیاء «اکسلیوت» این آکادمی ضمن استقبال از برگزاری رویدادهای استارت­آپی خانگی، از ظرفیت­های آکادمی اینترنت اشیاء برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد استفاده خواهد کرد.

به گزارش فانوس، امیر محسنی با بیان اینکه این لیگ به طور هفتگی در ایام نوروز ۹۹ با همکاری انجمن ورزش های الکترونیکی برگزار می شود، گفت: شهروندان می توانند جهت حضور در این لیگ ورزشی مهیج به سایت eligo.ir مراجعه کرده و ثبت نام کنند. 
 

سیرتی از برگزاری اولین رویداد استارتاپی "خونگی شو ورزشی شو ‌" خبر داد.

حسن مختاری گلپایگانی مدیرعامل هایتک با اشاره به وضعیت این روزهای جامعه گفت: در شرایط فعلی،  نیازمند همبستگی و تعامل بیشتر جهت حفظ و ارتقا نشاط و سلامت عمومی جامعه هستیم.

یکشنبه, 10 فروردين 1399 ساعت 13:28

برگزاری لیگ مسابقات آنلاین در ایام نوروز

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری لیگ مسابقات آنلاین در ایام نوروز با توجه به شیوع کرونا ویروس خبر داد.

در روزهایی که جامعه بیش از پیش نیاز به نشاط و تندرستی دارد برآن شدیم که همراه با سازمان ورزش شهرداری تهران در سال جهش تولید و در زمان قرنطینه نسبت به برگزاری مجازی اولین رویداد استارتاپی خونگی شو، ورزشی شو مشارکت داشته باشیم.