یکشنبه, 10 فروردين 1399 ساعت 13:28

برگزاری لیگ مسابقات آنلاین در ایام نوروز

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری لیگ مسابقات آنلاین در ایام نوروز با توجه به شیوع کرونا ویروس خبر داد.

محسنی در نشست خبری مجازی امروز دوشنبه در تشریح برنامه های نوروزی سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: سازمان ورزش با معاونت فرهنگی و اجتماعی برنامه هایی را برای ایام نوروز تدارک دیده است که از جمله آنها می توان به برگزاری لیگ مسابقات آنلاین و بازی های رایانه ای اشاره کرد.

وی افزود: در حوزه تفریحات برنامه ریزی کاملی برای این ایام انجام شده و برای ورزش در خانه 24 قسمت کلیپ آموزشی تهیه شده و در حال تولید قسمت های دیگر نیز هستیم. در حقیقت برای تولید 100 قسمت از این کلیپ ها برنامه ریزی کردیم.
وی ادامه داد: این کلیپ های آموزشی به لحاظ کیفیت متعادل شدند تا برای بارگذاری آنها نیاز به سرعت اینترنت بالا نباشد.
وی به ارتباط تلویزیونی در حوزه ورزش خانگی نیز اشاره کرد و افزود: با توجه به صحبت هایی که با دو شبکه تهران و العالم شده برای پخش برنامه های ورزش خانگی برنامه ریزی کردیم تا ارتباط تلویزیونی با شهروندان تهرانی برقرار شود. جمع کثیری از شهروندان تهران طی سال با سازمان ورزش ارتباط دارند و در قالب سانس های مختلف در ورزشگاه های این سازمان حضور پیدا می کنند.
وی تاکید کرد: 16 میلیون مراجعه شامل دو تا سه میلیون شهروند تهرانی در طول سال از ورزشگاه های ما استفاده می کنند، لذا حفظ ارتباط ما با آنها در این ایام از اهمیت بسزایی برخوردار است و در این راستا برنامه ریزی هایی را با اولویت بهره گیری از فضای مجازی انجام داده ایم.
وی تاکید کرد: در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اماکن ورزشی نظارت ویژه ای بر این مجموعه ها اعمال می شود. با اتمام شیوع این بیماری و بازگشت به برنامه های ورزشی عادی چند ویژه برنامه را دنبال خواهیم ...

خواندن 524 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 10 فروردين 1399 ساعت 17:59