یکشنبه, 10 فروردين 1399 ساعت 13:20

همکاری شرکت همراه افزار یکتاتکنولوژی (هایتک) با اولین رویداد استارتاپی خونگی شو، ورزشی شو به عنوان حامی

حسن مختاری گلپایگانی مدیرعامل هایتک با اشاره به وضعیت این روزهای جامعه گفت: در شرایط فعلی،  نیازمند همبستگی و تعامل بیشتر جهت حفظ و ارتقا نشاط و سلامت عمومی جامعه هستیم.

با توجه به بحران بیماری کرونا، در حال حاضر بسیاری از فعالیتهای اجتماعی محدود یا تعطیل شده اند که این امر علاوه بر تبعات اقتصادی، بر روی سلامت جسمی و روانی شهروندان نیز تاثیراتی دارد. گلپایگانی افزود: امیدواریم در سایه ی الطاف الهی و تلاش و همکاری همه ی مسئولین و شهروندان به زودی از این بحران عبور نماییم اما از آنجا که احتمال تداوم وضعیت موجود برای چند ماه آینده وجود دارد، لذا تدبیر سازمان ورزش شهرداری این است که ارتباط با شهروندان از طریق فضای مجازی تقویت شده و اقداماتی جهت حفظ و افزایش روحیه، نشاط و  سلامت فردی شهروندان صورت گیرد.

مدیر عامل شرکت هایتک ادامه داد: از سوی دیگر مسئولیت اجتماعی خصوصا در شرایط فعلی حکم می کند بخش خصوصی نیز صرفا بر اساس منافع اقتصادی تصمیم گیری نکرده و تلاش نماید با مشارکت در اقدامات حامی کارآفرینی و اشتغال، در راستای کاهش اثرات منفی اقتصادی این بحران نیز ایفای نقش کند.

 

مدیرعامل شرکت هایتک ضمن اشاره به ظرفیتهای موجود در حوزه ی توسعه ی نرم افزارهای تحت وب و موبایل عنوان نمود  : در صورتیکه ی طرحی در حوزه ی نرم افزار به عنوان طرح منتخب معرفی گردد، شرکت هایتک مشاوره ی فنی جهت توسعه و تجاری سازی نرم افزار را  به صورت رایگان تقبل خواهد نمود. ایشان  در خاتمه بیان نمود با توجه به قریب به دو دهه تجربه در  فعالیتهای استارت آپی و راه اندازی کسب و کار علاوه بر حمایت شرکت هایتک، شخصا نیز آمادگی دارد به صورت رایگان به عنوان منتور یا مشاور تجاری سازی یکی از طرحهای منتخب همکاری نماید.

علاقه مندان به شرکت در اولین رویداد استارتاپی خونگی شو، ورزشی شو می توانند با مراجعه به سایت www.tehranSportHome.com   ایده­های کسب و کاری یا محصولات اولیه خود را ثبت نموده و در صورت احراز صلاحیت، از حمایتهای شرکت هایتک و سایر حامیان رویداد برخوردار گردند.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 10 فروردين 1399 ساعت 17:50