اعلام آمادگی آکادمی بین¬المللی اینترنت اشیاء و شتابدهنده تخصصی اینترنت اشیاء با اولین رویداد استارتاپی خونگی شو، ورزشی شو

آقای دکتر فرزاد ابراهیمی رئیس آکادمی بین­المللی اینترنت اشیاء و رئیس مرکز تعالی اینترنت اشیاء آسیا و اقیانوسیه ITU گفت: شتابدهنده تخصصی اینترنت اشیاء «اکسلیوت» این آکادمی ضمن استقبال از برگزاری رویدادهای استارت­آپی خانگی، از ظرفیت­های آکادمی اینترنت اشیاء برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد استفاده خواهد کرد.

شتابدهنده «اکسلیوت» ضمن حمایت علمی از این رویداد با ارایه خدمات آموزشی، مشاوره­ای و منتورینگ به تیم­هایی که موضوع انتخابی آنها مرتبط با حوزه اینترنت اشیاء باشد، اقدام می­نماید.

دکتر ابراهیمی افزود در شرایطی که امروز جامعه به دلیل شیوع ویروس کرونا در آن قرار دارد و محدودیت­هایی که برای برگزاری رویدادهای حضوری به خاطر حفظ سلامت افراد جامعه اعمال گردیده، اینگونه رویدادها که به صورت غیر حضوری برگزاری می­گردند، ضمن فراهم آوردن نشاط در نسل جوان جامعه، به ایشان کمک می­کند که از فرصت طلایی بودن در منزل و مطالعه و حضور در چنین رویدادهایی به منظور ارتقای مهارت و توانمندی­های خود بهره ببرند. لذا تدبیر سازمان ورزش شهرداری تهران و اقداماتی که جهت حفظ و افزایش روحیه، نشاط و سلامت فردی شهروندان صورت می­دهد، در این حوزه ستودنی است. از اینرو آکادمی اینترنت اشیاء و شتابدهنده اکسلیوت در برگزاری هرچه بهتر این رویداد مشارکت می­نمایند.

رئیس آکادمی بین­المللی اینترنت اشیاء عنوان کرد تیم­های برتر که موضوع آنها مرتبط با حوزه اینترنت اشیاء باشد، می­توانند پس از مصاحبه در دوره شتابدهی شتابدهنده «اکسلیوت» شرکت نمایند و از مزایای حضور در یک شتابدهنده تخصصی در حوزه اینترنت اشیاء بهره­مند گردند.

رئیس مرکز تعالی اینترنت اشیاء آسیا و اقیانوسیه افزود، علاوه بر آن به منظور ارتقای سطح دانش، توانمندی و مهارت تیم­های برتر این رویداد، امکان شرکت رایگان و با تخقیف ویژه آنها در دوره­های بین­المللی این مجموعه نیز فراهم می­گردد.

علاقه مندان به شرکت در اولین رویداد استارتاپی خونگی شو، ورزشی شو می توانند با مراجعه به سایت www.tehranSportHome.com   ایده­های کسب و کاری یا محصولات اولیه خود را ثبت نموده و نسبت به ارسال درخواست دریافت خدمات از شتابدهنده تخصصی اینترنت اشیاء «اکسلیوت» اقدام نمایند.